Vánoční dárky 2017 – dárkové potěšení UMYEM

Vánoční dárky 2017

Vánoční dárky 2017 – dárkové potěšení UMYEM

Milujeme auta a současně milujeme lidi kolem aut, lidi kolem nás a ostatně máme rádi vše, co nás zatím v životě potkalo. Okamžiky s rodinou a nejbližšími jsou přes náš velký zápal do práce vždy upřednostněny a domnívám se, že by to tak vždy mělo být. Rodina a přátelé vytváří nepopsatelný pocit domova, ať už se člověk nachází kdekoliv. 

Jelikož Vánoce jsou za dveřmi, připravili jsme pro Vás/nás v UMYEM hodnotné dárkové poukazy (Vánoční dárky 2017), jež obdarovanému vyloudí úsměv na tváři. Každá myšlenka, kterou UMYEM zrealizuje, je ztvárněna do poslání UMYEM. Dělat lidem radost a zkvalitnit úroveň poskytování služeb u nás. Bojujeme za lidské prostředí každým produktem, službou nebo skutkem a vytváříme a plníme naše poslání – dělat radost! 🙂 

Připravili jsme dvě možnosti zakoupení poukazů produkovaných v UMYEM. Jelikož zkvalitňujeme, inspirujeme a šíříme informace jakým způsobem pečovat o své auto, připravili jsme kurz: Mytí a kosmetická údržba exteriéru automobilu (heslo dárkového poukazu: Staň se králem pěnových válek!)

Dále poskytujeme dárkové poukazy na služby, jež v UMYEM s láskou poskytujeme. 

Máme pro Vás tyto následující dvě možnosti: 

Dárkové poukazy na kurz mytí aut

Dárkové poukazy na kurz mytí aut
Dárkové poukazy na služby UMYEM

 

 

 

 

Děkuji za Vaši pozornost a mějte nádherný den 🙂

Za tým UMYEM

Jiří Nečas

info@umyem.com 

+420 776 170 777