Abarth 595 – Příběh o vztahu – Keramická ochrana GYEON Q2 DURABEAD

Životní příběh muže jménem Carlo Abarth, který svoji životní PŘEDstavu dohnal k maximu. Přes mnoho vzestupů a pádů zpátky na kolena se zapsal do automobilové historie jako úpravce se štírem ve znaku (to představuje znamení, ve kterém se Carlo Abarth narodil).

Keramická ochrana GYEON Q2 DURABEAD- ošetření vozu

Majitel vozu si jeho koupí splnil svůj sen a s otázkami typu ‘Proč sis raději nekoupil RS Octávku?’, se vždy jen usměje, protože ví to, co oni ne. Přesný smysl vztahu mezi autem a majitelem je v lásce k jeho nedokonalostem, obdiv k jeho přednostem a úcta k jeho historii.

Při konfiguraci služby na Abarth 595 bylo všem jasno – zajistit vše pro dlouhodobě trvající lesk, krásu a jednoduchost údržby. 

Abarth 595 prošel

  • aplikací keramické ochrany laku GYEON Q2 DURABEAD (4 vrstvy),
  • ošetřením plastových částí,
  • ošetřením podběhů,
  • ošetřením kol i třmenů,
  • ošetřením nástupních prostor,
  • ošetřením části podvozku,
  • ošetřením všech oken,
  • strojním leštěním laku (jeden až dva kroky).

Dva týdny plného nasazení

Trpělivost ze strany majitele nám přinesla klid na duši pro pečlivost při ošetření nového vozu. Jednotlivé díly a segmenty vozu jsme přivedli do stavu OŠETŘENO. Jednotlivé vrstvy GYEON Q2 DURABEAD jsou aplikovány v našem detailingboxu, který je jako stvořen pro péči o laky automobilů, a abychom dokázali na laku dohledat veškeré nedokonalosti a okamžitou reakcí je dát do pořádku. 

Kvalitou laku se Abarth nezahanbí. I přestože jsme viděli i laky kvalitnější, tak oproti jiným italským automobilkám nás poměrně mile překvapil. Struktura pomeranče byla očekávána a prachových stop bylo minimum (do 10 na celém voze). 

Ošetření nového vozu? Proč? 

Jde o vztah mezi autem a majitelem. Jakou hodnotu má vůz pro majitele? Neexistuje jednotný metr a nastavení ideální ochrany. Ačkoliv pokud se pohybujeme u snů a u naplnění naší představy o našem voze, můžeme se s čistým svědomím dívat do kategorie “keramická ochrana laku”. Průměrný čas na kompletní balíček ošetření nového automobilu je odhadem 14 dní, ve kterém se pečuje o každičký detail. 

 

 

Děkuji za Vaši pozornost a mějte nádherný den 🙂

Za tým UMYEM

Jiří Nečas

necas@umyem.com 

+420 776 170 777