Aplikace keramické ochrany Brno – UMYEM

Aplikace keramické ochrany Brno – UMYEM

Už když jsem byl mladý “chlapec”, byl jsem vychován ve skromnosti a pokoře i s ostatními sourozenci. Hodnota hraček kolem nás byla spíše průměrná a o to víc rodiče apelovali na péči o hračky. Znáte to určitě i sami: “Dávej to na své místo! Nebourej pořád s těma autíčkama! Chovej se k těm kostkám slušně, oni Ti také neubližují!” Bylo mnoho hraček, které jsem zdědil po starších sourozencích a některé i po rodičích! V dnešní době fantastické vzpomínky na mé dětství :). 

A proč to všechno píši? 

Celý svět – náš svět – svět každého z nás, je propletený z minulosti do přítomnosti a budoucnosti. Vše co se nám v životě odehrávalo mělo svůj význam a vždy (opravdu vždy) nám každá událost něco do života přinesla. V hlavě mám zakořeněné myšlenky o vztahu mezi věcmi a mnou samotném, možná i tyto události mě přivedli k bádání po nejdokonalejší péči o automobily. 

aplikace keramické ochrany Brno

Aplikační centrum keramické ochrany Brno: 

S keramickou ochranou jsme začínali v roce 2013/2014, kde jsme jedni z prvních v republice pracovali s nanotechnologií s tvrdostí skla. Naše zkušenosti rozvíjíme a nadále vytváříme vlastní prostor pro DOKONALOST. Aplikace keramické ochrany v dnešní době nabízí již několik možností jak svůj automobil nechat ošetřit (mnoho výrobců z celého světa s různou technologií aplikace, výsledků i ceny). 

aplikace keramické ochrany Brno

Aplikace keramické ochrany Brno:

UMYEM navštívilo v roce 2016 Italské Miláno, kde jsme se věnovali preciznosti leštění s představením nejnovějších trendů v oblasti DETAILINGU, přínosná zkušenost – nikoli nepostradatelná. Dále jsme certifikovaní partneři CarPro – speciálně pro aplikaci keramické ochrany CQuartz FINEST, který hrdě zastupujeme již třetím rokem. Můžeme s čistým svědomím oznámit, že jsme byli jedni z prvních v České republice pro aplikaci keramické ochrany a tyto zkušenosti promítáme do dokonalejší péče o individuální zákazníky. 

aplikace keramické ochrany Brno

Stručně – co je to keramická ochrana laku? 

Odpovím vlastními slovy pro zájemce nebo fanoušky bez hlubšího seznámení :). Keramická ochrana laku je vrstva, obdobná nové vrstvě bezbarvého laku na automobil. Ovšem má několik stěžejních vlastností, které ji vytvářejí výjimečnou. Její složení je dokonalé vytvořeno pro důkladnější ochranu karoserie než samotný lak! Fantasticky odvádí vodu a udržuje automobil dlouhodobě čistý a bez poškrábání (částečné vlásečnice). 

aplikace keramické ochrany Brno

Co je třeba k aplikaci keramické ochraně? 

Příprava tvoří 80% výsledku celé aplikace. Je pravda, že si ji může každý aplikovat sám a dosáhnout tak výsledku v rámci svých dosavadních zkušeností. Ovšem preciznost výsledku je dána dokonalým leštěním i těch nejtitěrnějších detailů na karoserii, což i pro zkušeného odborníka je práce na mnoho dní. 

aplikace keramické ochrany Brno

Jak dlouho trvá aplikace keramické ochrany? 

V návaznosti na stav automobilu, na velikost, očekávání a finanční možnosti zákazníka. Pohybuje se od 4 až do 30 dnů práce na automobilu. 

Pro koho je určená keramická ochrana laku? 

Máte rádi své auto? Záleží Vám na vzhledu a kráse svého automobilu? Správně! Je určena přímo pro Vás! 

Závěrem článku: aplikace keramické ochrany BRNO: 

Už jako malý kluk jsem byl zamilován sedět na místě řidiče a přes obrovský volant jsem neviděl před sebe, nohy se sotva špičkou napnuté dotýkaly pedálu a svými zvuky jsem oslňoval okolní auťáky zaparkované na stejném parkovišti. Miloval jsem pocit z jízdy ještě mnohem dřív, než jsem měl možnost prvního nastartování a tato materiální láska ve mě zůstává dodnes a jsem hrdý, že můžeme s čistou a opravdovou láskou darovat lidem náš čas do jejich příběhů s jejich automobily. 

aplikace keramické ochrany Brno

Jsem děkující obyčejný člověk s chutí do života, s chutí do práce a s chutí dělat lidem radost! 

 

Za umyem

Jiří Nečas

necas@umyem.com 

776 170 777