Děkujeme za rok 2019!

Poděkování za rok 2019

 

Ahoj a krásný den všem dobrým lidem, jak dnes máte? Ale opravdu, jak se dnes máte (cítíte)? Čím jsem starší (a to jsem pořád mladý) si uvědomuji, jak pocit: cítit se dobře je důležitý pro každodenní činnosti. Za předpokladu, že máte v životě rovnováhu a Vaše trojnožka (práce – vztahy – osobní prostor) má správný balanc, pak to považuji za úspěch.

Dnešní svět je uspěchaný, není prostor pořádně cítit, kolikrát není čas na jídlo, na objetí, na pomoc druhým nebo odskočit si na toaletu. Ta doba je zvrácená, je divoká a z určitého úhlu pohledu nepochopitelná. Pracujeme víc než hodně, abychom měli (na cestování, na dům, na auta, na zážitky), je to ta správná cesta? Jako bychom šli hlavou proti zdi a opakovaně prováděli tuto sebedestruktivní činnost (bolest už tolik necítíme, protože není čas cítit bolest).

V tomhle světe a tomhle čase si můžeme najít vlastní cestu, která je osázená úsměvy, radostí, dobrým pocitem a skvělými vztahy. A zde jsme jako ryba ve vodě. Milujeme život, milujeme lidi a milujeme vyvíjet činnosti za kterými je vidět radost druhých lidí. Ať už se jedná o služby UMYEM, prodej produktů v UMYEM nebo poskytnuté školení. Vždy a za každých okolností jsme dosáhli předem stanoveného cíle: darovat RADOST.

V roce 2019 děkuji rodině za podporu, zaměstnancům za píli a odhodlání zvládat vrcholy i údolí, partnerům a dodavatelům, a především všem zákazníkům, kteří se stali v mnoha případech přátelé a kamarádi. Tento svět je přesně takový, jaký si ho společně vytvoříme.

Miluj opravdově, žij v přítomnosti a splní se Ti každé přání.

PS: Jestli si myslíte, že já to umím, jak se pletete. Učím se to mnoho let a mnoho let mě ještě čeká.