Keramická ochrana laku – přes 50 hodin práce | UMYEM

Nejkvalitnější ochrana laku – keramická ochrana laku | UMYEM

Keramická ochrana laku – přes 50 hodin práce | UMYEM

Přes 50 hodin práce při aplikaci keramické ochrany laku? Nic výjimečného nebo ojedinělého, i tato hodinová cifra patří k časově podprůměrným zakázkám. Povím Vám příběh o tom, jak jsme málem Vánoce trávili s hlavou ponořenou do AMG. 

 

Jak to všechno začalo? 

Bylo to 3. 12. 2018 když nám zákazník (říkejme mu pan Albert) oznámil, že jeho nové AMG mělo malou nehodu a bohužel servis na vozy Mercedes v Brně měl příležitost zasáhnout až v březnu následujícího roku. 

Renovace laku zajistí dokonalost, lesk a přípravu pro keramickou ochranu laku | UMYEM

Máme ověřené dlouholeté partnery

S partnerem lakovny jsme dali hlavy dohromady a pro pana Alberta vytvořili tvrdý, náročný, avšak splnitelný cíl – Vánoce bude AMG ve vyhřívané garáži.

Následující týden převzali v lakovně AMG k opravě jedné strany laku, tj. broušení, tmelení a lakování. O 5 dnů později jsem osobně zajel pro AMG 40 minut za Brno, abych mohl převzít zakázku již pod naše vedení. Myšlenky na nezdar, chybičku nebo nedokončení zakázky do Vánoc nás provázeli po celou dobu, ať už auto bylo v lakovně nebo u nás v UMYEM.

Detailing zakázky jsou intimní záležitostí – vyžadují zkušenosti a přehled | UMYEM

Detailing Brno | UMYEM

Dalších 50 hodin jsme strávili leštěním laku, leštěním kol, a především následným ošetřením laku keramickou ochranou, ošetřením plastů, oken i zmíněných kol. Samozřejmostí bylo ošetření interiéru, tak aby interiér po dlouhou dobu zachovával svoji upřímnou krásnu nového stavu.

Ošetření čelního skla vyžaduje perfektní vyčištění – vyleštění skla | UMYEM

Předání zakázky 

Nakonec si šibeniční termín zdařil a AMG jsme po hodinovém předávání odevzdali do rukou pana Alberta, a své AMG spokojeně odpočívalo v přítomnosti majitele.

Příběhy se liší, klienti je liší, automobilové značky se liší. Jediné co zůstává je touha, udělat RADOST, předat zkušenosti do každého příběhu a to takovým způsobem, abychom v zákazníkovy ponechali vzpomínku na ten moment, kdy se rozhodl zvednout telefon a zavolat do UMYEM. 

 

Velké děkujeme za vložené důvěry!

Jiří Nečas

Jiří Nečas
Jiří Nečas – UMYEM